Şimdi Eşim Dostum Beni Hastayım Biliyor

Size çok samimi sözlüyorum grip olmak için afedersiniz kıçımı yırttım. Nedendir bilinmez, grip olmak hoşuma gidiyor. Bunlar hep ayakta atlattığımdan.
Tabii bazı şeylere de katlanmak zorunda kaldım. Bkz: Burun silmek, Tylolhot içmek,ÖKSÜRMEK! Bu son yazdığım beni intihara sürüklüyordu.

  Öksüren insanlardan nefret ederim. Ama hani sürekli ve rahatsız edici şekilde olanlardan. “E sen hiç öksürmüyor musun?” İnsanız, öksürüyoruz herhalde. Seni rahatsız ediyosa çok ciddi söylüyorum gel ağzımı gözümü patlat, hakkındır.
Neyse, konu o değil. Okuma saatindeyiz. Çok güzel, etraf sessiz falan ama beni tuttu felaket bir öksürük.Aman Allah’ım! Tutuyorum kendimi gürültü yapmayayım diye ama yok. Artık gözlerimden yaşlar boşalıyor. En sonunda izin aldım, gittim lavaboya öksürdüm geldim. Haaaala yok yaa, öksürüyorum. O 40 dakika nasıl geçti bir de bana sorun.
Ertesi gün Öykü’yle hastaneye gittik. Yok yok, grip için değil. Cildiye ve psikiyatr için.  Aylaaardır bir alerji testi yaptırmam gerekiyordu. Sonunda gideyim hepsini birden halledeyim dedim. Alerji testi için gün aldık, psikiyatra da validelerimizle gelmemiz gerekti.
Efenim geldik psikiyatra. Burayı anlatmam, ı-ı.
Alerji testimi yaptırdım. Toza karşı bi’ sıkıntım yok ama benim kol oldu “çeşit çeşit desen desen nasıl istersen!”
Kendimi şımartayım da gidip bir yığın çikolata alayım dedim. Yalnız günlerdir canım nasıl et ve çikolata çekiyor. Yok böyle bi’ şey! Gittim hem mis gibi etimi aldım hem de çüklotlarımı.
Psikolojik mi bilmem ama çüklotları mideye indirdim, dershaneye gidiyorum. Ay nasıl coşkuluyum, nasıl heyecanlıyım. Hoplaya zıplaya gidiyorum resmen dershaneye. Dedim herhalde bu çüklotlar mutluluk hormonlarımı tetikledi. Psikolojik msikolojik. Bakın kaç gün oldu haaala o enerji var üstümde yahu!
 Hala gribim. Sesim travesti Mükremin ağabey gibi. Görünümüm Safinaz’ın eltisi… :(((
Sulandırıp sulandırıp Tylolhot yapıyorum kendime.

Peçete de önünde kazasker gibi duruyor, bense defterdar. .s.s:S
Aslına bakarsanız hiçbir şeyim yok. Sadece akan burnumu çekmek sinirimi bozuyor.
Neyse ki evde kimse yok, çok özgürüm şu anda. Hapşırsam da öksürsem de “Yeter be artık!” diyen kimse yok Allah’ım!
Fakat şöyle bir sorun var ki dişlerimi fırçaladım, canım çikolata çekti.
Şimdi şu görüntüyü görüp yememek ne demek ha ne demek!

Bir Cevap Yazın