Haberin Var Mı Yar Yar

  ANNE N’OLUR BU YAZIYI OKUMA. HEMEN BU BLOGU TERK ET ÇÜNKÜ OKUDUKTAN SONRA BENİ ARAYIP “O LENSLERİ AT, DAYINA DA İLAÇ ALDIR!” TARZI KONUŞMANI KALDIRAMAM.

Şu sıralar Azrail beni yokluyor ve siz hala beni merak edip halimi hatırımı sormuyorsunuz. YAZIKLAR OLSUN!

 

Doktor “Bol bol sıvı tüket.” dediği günden beri nerde sıvı görsem atlıyorum. 3 gündür limonlu çaya abanmış durumdayım. Sık sık tuvalete gitme mevzusu olmasa her şey gayet iyi hoş zira işgal ediyorum mekanı. İşin kötüsü arpa boyu ilerlemedim. Her gün daha fazla hastalanıyorum. Bir de gelmeyen uykum var. Uyumasam uyumuyorum. Saat sabahın dokuzunda kafayı koyuyorum Aşk-ı Memnu saatinde ayaktayım. Benim için yaşıyor diyorlar ama bu da yaşamak mı insafsızlar!

  ŞİMDİ SIRA GELDİ ANNEM BU BÖLÜMÜ OKUDUĞU AN BENİ ARAYACAĞI BÖLÜME.

Yaklaşık 2 gün önce yüzümü yıkıyorum. Odama(!) gittim ve başımın döndüğünü hissettim. Normalde bu tür olayları pek yaşamam ama bu felaketti. Hemen anladım tabii gözümden kaynaklandığını. Artık bi’ anda nasıl öyle zeki olabildiysem. Sağ gözümü kapattım, gerçekten sıkıntı gözümdeymiş. Soldaki lensimin olmadığını farkettim. Lavaboda arıyorum, yerlere bakıyorum, yok. Biraz gözümü ovaladım ve lensin arkadan bi’ yerden çıktığını hissettim. Hem mutluluk hem de korkuyu bi’ arada yaşadım anlayacağınız. Yeni lens çıkaracağıma üzülürken kaçmış olan lensim yerine geldi.

 ANNE SIKINTI YOK, İYİYİM BEN. AMA ŞU AN KAPIDA BEKLİYOR. AZRAİL’İN SELAMI VAR BİR DE.

Bir Cevap Yazın