Gezimize Nokta

Samsun yine ecnebi bayan cinsel organı derecesinde sıcaktı! Pek bi’ şey de yapmadık aslında. Valideciğimle gezdik bol bol. Alışveriş yapmadan olmaz tabii ama şimdi hatırladığım kadarıyla yalnızca yiyip içtik, alışveriş yapmadık.
Kuğulu parka gittik fakat kuğu muğu yok ortada. Biz de balıklarla göz banyosu yaptık.

Bir gece kalmamızın ardından sabah erkenden yola çıktık.
Hayret(!) Biz geldik ve Fatsa’da yağmur yok. Bakın bu çok şaşırtıcı. Size göre pek de tuhaf olmayabilir ama biz ne zaman Fatsa sınırları içerisine girsek yağmur yağardı. Bu sefer tam denizlik hava vardı fakat ben giremedim.
 Neden?
   Çünkü beynim basmıyor.

Fatsa’da ufacık tefecik içi dolu turşucuk tadında arkadaşlarım var. Lakin birisi var ki Ortacık tatlıcık dışı dolu parfümcük -Allah’ım saçmalamayayım diyorum da yapamıyorum ki- tadında bir kardeşceğiziniz var. Kod adı“Gizem.” Aslında gerçek adı da Gizem. O hep Gizemdi ve Gizem olarak da gider. -E yeter ama bu kadar saçmalama Melike, aaa!-Kızın standart bir kokusu var. İşte bunu yapmayı çok istemişimdir. Yani sabit bir kokum olsun, “Burdan Melike geçmiş abiler.”desinler diye istiyorum. Gerçi bazı durumlarda bu hoş olmaz. Hadi kaçakçılık yaptın, bi’ şey oldu. Hemen kokundan bulurlar vallahi! Ya işte neyse. Bu arkadaşcığım da tanıdığım günden itibaren hep aynı kokuyu kullanıyor. Bu gerçekten benim hoşuma giden bir özelliği.
Kendilerini ön plandan çekmeye çalıştım fakat hiç doğal bir poz olmadı. Bu yüzden arkadan çektim. Bilmem ne kadar estetik oldu. Kod adı Gizem de sol en başta, mavili karşimiz.

Köye gidip ciğerlerimize temiz hava da çektik tabii ki. Renkler çok hoştu, içine ojemi de katında daha bi’ cicili oldu sanki. Yalnız gören de köyde beni çok eğleniyor sanır. Hayır be, eğlenmiyorum.


   

Tüm bu Fatsa gezimi de gölgemle bütünleştirdiğim zafer işaretimle sonlandırdım.

Bir Cevap Yazın