Allianz Sigorta Duygularımıza İşliyor

Yazının başlığı hem olumlu hem de olumsuz anlam taşıyor olabilir. Lakin burada değinmek istediğim tamamen olumlu yön. Biliyorsunuz ki çoğunlukla beğendiğim reklamlara değiniyorum. Allianz Sigorta reklamı da yine bunlardan bir tanesi.

Reklamlarda birçok duygusal etmen söz konusu. Korku, kendini gerçekleştirme, mutluluk ve daha fazlası. Hüzün de bunlardan birisi elbette. Allianz Sigorta da bunu oldukça iyi kullanmışa benziyor.

#AllianzSigorta hashtag’i kullanılarak karşımıza çıkan reklam gerçekten içimize işliyor. Bir baba ve kızın yer aldığı bu reklamda güvenliğin ne kadar önemli olduğu vurgulanmış. Kendi güvenlik önlemlerimizin yanı sıra sigorta şirketleri de çoğu zaman yanımızda oluyor. Başımıza gelecek kötü durumlarda oldukça yardımı dokunan sigorta şirketlerinden önde gelen isimler arasında Allianz Sigorta yer alıyor. Araç kaskosu öncelikli çalışan Allianz Sigorta, birçok alanda müşterilerinin yanında. Son TV reklamlarında ise araba kaskosu vurgulanmış. Baba kız ilişkisinin ne kadar kuvvetli olduğu iç görüsüne hakim olan Allianz’ın reklamında kızın bir trafik kazası geçirdiği ve bu durumda Allianz Sigorta’nın yanlarında olduğu gösterilmiş. Öyle ki bu güvenilir sigorta şirketi bu kötü durumu ailenin atlatması aşamasında yanlarında olmuş.

Aileden uzaklaşacak olan kızın yanında sevdikleri ve en güvenilir sigorta şirketi Allianz hep yanımızda.

Şimdi söz konusu duygusal reklamla sizleri baş başa bırakmak istiyorum. Fazla söze ne hacet. Reklam oldukça açıklayıcı olmuş.

Ayrıca görüşlerinizi eksik etmeyin.

Bir Cevap Yazın